do góry

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Spółka z o.o. 43-450 Ustroń, ul. Myśliwska 10

Laboratoria

Aktualne zasady działalności laboratoriów obowiązujące od 12.04.2021r.

UWAGA!

Informujemy, że od dnia 12.04.2021r. Dział Laboratorium Wody (Wisła Czarne i Pogórze) wznawia przyjmowanie próbek od Klientów indywidualnych oraz zleceń na pobieranie próbek, przy zachowaniu zasad reżimu sanitarnego.

Laboratorium Wisła Czarne:

Sterylne butelki do badań mikrobiologicznych oraz druki zlecenia, e-faktury, czy informacyjne  można pobrać w budynku laboratorium.

Próbki wody do badań od klientów indywidualnych będą przyjmowane w poniedziałki, wtorki i środy w godzinach od 7.00-13.00.


Laboratorium Pogórze:

Sterylne butelki do badań mikrobiologicznych oraz druki zlecenia, e-faktury, czy informacyjne można pobrać ze stolika, zlokalizowanego przed wejściem do budynku.

Próbki wody do badań od klientów indywidualnych będą przyjmowane w poniedziałki, wtorki i środy w godzinach od 7.00-12.00.

 
W przypadku oddawania próbek wody do badań, w obu laboratoriach, istnieje możliwość wejścia do budynku.
Wymagane jest zachowanie zasad reżimu sanitarnego (obowiązek zakrywania nosa i ust, dezynfekcja rąk)

 

W przypadku pobierania próbek wody wodociągowej, lub z ujęć własnych, gdzie wynik potrzebny jest do opinii PPIS lub Inspekcji Weterynaryjnej, (pobierane przez uprawnionego próbkobiorcę) usługa  będzie realizowana tylko  po wcześniejszym, telefonicznym umówieniu się na konkretny termin.

 

Zastrzegamy sobie jednak, by w miejscu  pobierania próbek wody były spełnione wszystkie aspekty reżimu sanitarnego.
Ważna jest również informacja dla personelu, że osoby u których ma odbyć się pobieranie są zdrowe i nie przebywają na kwarantannie.