• BiP
  • język migowy

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Spółka z o.o. 43-450 Ustroń, ul. Myśliwska 10

Strona główna/Tłumacz języka migowego

Tłumacz języka migowego

Osoby niesłyszące, mające trudności w komunikowaniu się, chcąc załatwić sprawę w Wodociągach Ziemi Cieszyńskiej z pomocą tłumacza języka migowego mogą zgłosić chęć skorzystania z takiej usługi z co najmniej trzydniowym  wyprzedzeniem oraz dokonać zgłoszenia celem rezerwacji wizyty.

Zgłoszenie powinno zawierać imię i nazwisko osoby zainteresowanej, określenie sprawy, kontakt zwrotny, na który zostanie przesłana informacja z terminem.

Zgłoszenia można wysyłać na adres e-mail: lub dostarczyć do siedziby Spółki Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej, ul. Myśliwska 10, 43-450  Ustroń.

Korzystanie z usług tłumacza migowego jest bezpłatne.

Załatwić sprawę w Wodociągach Ziemi Cieszyńskiej można również przy pomocy osoby przybranej. Może nią być osoba, która ukończyła 16 lat i została wybrana przez osobę uprawnioną. Zadaniem osoby przybranej jest pomoc w załatwieniu spraw w  Wodociągach Ziemi Cieszyńskiej. Prawo do korzystania z pomocy osoby przybranej może być ograniczone w sytuacji, gdy wnioskowane dane są prawnie chronione ze względu na ochronę informacji niejawnych, a dostęp do nich przysługuje wyłącznie osobie uprawnionej.

Przetwarzanie informacji i danych w czasie korzystania przez osobę uprawnioną z pomocy osoby przybranej odbywa się w celu komunikowania się z pracownikami Wodociągów Ziemi Cieszyńskiej.

 

p.

do góry