• BiP
  • język migowy

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Spółka z o.o. 43-450 Ustroń, ul. Myśliwska 10

Apel do Odbiorców

2020-04-27

Szanowni Państwo,

Bieżące utrzymanie sprawności działania sieci wodociągowej i kanalizacyjnej wymaga częstych interwencji i licznych napraw, podejmowanych niezależnie od okoliczności. Dlatego też nasi pracownicy techniczni, podobnie jak pracownicy służby zdrowia czy służb mundurowych, pracują w pełnym wymiarze pomimo panującej epidemii. Wszystko po to, by zapewnić Państwu nieprzerwane dostawy wody spełniającej wszystkie normy użytkowania.

Reagujemy na wszystkie Państwa zgłoszenia i informacje o awariach i usuwamy je zachowując wszelkie procedury zapewniające bezpieczeństwo i higienę. Jednak w przypadku zgłoszeń wymagających przyjazdu naszych pracowników do Państwa domu czy mieszkania, będziemy wdzięczni za spełnienie kilku ogólnych zasad:

- podczas zgłoszenia awarii prosimy o informacje o sytuacji sanitarno-epidemiologicznej i możliwość zarażenie koronawirusem COVID-19

- w momencie przyjazdu pracowników na miejsce prosimy o zachowanie bezpiecznej odległości 2 m

- przed przyjazdem zespołu prosimy o przewietrzenie pomieszczenia, do którego nasi pracownicy będą musieli wejść

- w trakcie naprawiania awarii prosimy o przestrzeganie wszystkich zasad obowiązujących w trakcie trwania pandemii.

 

Jest to dla nas szczególnie ważne, ponieważ ze względu na specjalistyczny charakter pracy w branży wodociągowo - kanalizacyjnej, trudno z dnia na dzień zastąpić naszych pracowników w przypadku ich niedyspozycji zdrowotnej. A to właśnie ich gotowość do pracy zapewni Państwu ciągłe i bezpieczne korzystanie z bieżącej wody.

do góry