• BiP
  • język migowy

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Spółka z o.o. 43-450 Ustroń, ul. Myśliwska 10

Strona główna/Kontakt/E-zapytanie

E-zapytanie

W celu złożenia zapytania prosimy o wypełnienie poniższego formularza

Na wszystkie pytania odpowiadamy niezwłocznie. Prosimy jednak o cierpliwość, ponieważ ilość składanych zapytań jest bardzo duża i o różnorodnej tematyce, dlatego też mogą nastąpić niewielkie opóźnienia w komunikacji z naszymi Klientami.

Przedsiębiorstwo Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. nie pracuje w soboty i niedziele oraz dni ustawowo wolne od pracy.

Dane osobowe zawarte w formularzu kontaktowym będą przetwarzane przez Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. ul. Myśliwska 10 43-450 Ustroń w celu udzielenia odpowiedzi lub załatwienia Twojej sprawy. Jeżeli udzielenie odpowiedzi będzie wiązało się z przesłaniem informacji marketingowych, przez wypełnienie poszczególnych pól formularza kontaktowego wyraźnie potwierdzasz zgodę na przekazanie Ci informacji o wybranych produktach lub usługach na podany przez Ciebie adres e-mail lub numer telefonu. Możesz cofnąć zgodę w każdym momencie bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na godność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Przysługują Ci prawa w podstawie RODO, m.in. prawo dostępu do danych, do sprostowania, do zapomnienia i do ich przenoszenia. Pełna informację RODO znajdziesz TUTAJ

* Pola wymagane
do góry